Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Valetta

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakupy w Valetta

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Valetta jest to butik online oferujący bieliznę damską i męską. W asortymencie sklepu internetowego Valetta znajdziesz również piżamy, ubrania sportowe oraz dziecięce. Nadrzędnym celem platformy Valetta jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientek i klientów, poprzez oferowanie pośrednictwa w dostarczaniu najlepszej jakości produktów w korzystnych cenach od sprzedawców. Szeroka oferta, dbałość o szczegóły i obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że cieszymy się zaufaniem klientów. Oferowane produkty pochodzą od sprzedawców z różnych krajów, co pozwala na zbudowanie szerokiego wachlarza kolekcji, różniących się od siebie stylem. Trafiają one w gusta nawet najbardziej wymagających osób. Wypracowana marka i konkurencyjne ceny czynią platformę Valetta najlepszym miejscem do zaopatrzenia się w modne i spełniające wszystkie oczekiwania produkty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Valetta oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Valetta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.