Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VIDARON

Zyskaj 3% cashback za zakupy w VIDARON

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

W naszym sklepie internetowym VIDARON znajdziesz wysokiej jakości produkty do ochrony, dekoracji i konserwacji drewna konstrukcyjnego, ogrodowego i specjalnego przeznaczenia. W sklepie internetowym producenta marki VIDARON sprawdzisz również porady dotyczące pielęgnacji i ochrony drewna. VIDARON - Skuteczna Ochrona Drewna. Zapraszamy! Drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów służących do wyposażenia domowego wnętrza. Drewniane podłogi czy schody nadają przestrzeni eleganckiego, klasycznego stylu i sprawiają, że nasz dom wygląda naprawdę imponująco. Jednak korzystamy z niego nie tylko w środku, ale także, na zewnątrz. Meble, altanki, ogrodzenia wykonane z drewna nadają każdemu ogrodowi niepowtarzalnego charakteru i szyku. Niezależnie od tego, gdzie znajdują się drewniane elementy, należy pamiętać, że jest materiał, o który należy dbać, aby nie stracił swojego blasku i cały czas cieszył oko. W sklepie Vidaron, znajdziesz wszystko co niezbędne do ochrony i konserwacji drewna, aby Twoje wnętrze lub ogród przez cały czas prezentowały się idealnie. Asortyment Vidaron, to przede wszystkim impregnaty, lakiery, oleje czy lakierobejce przystosowane do każdego rodzaju prac. Wśród szerokiego asortymentu, znajdziesz takie, które pomogą Ci w pracach w ogrodzie, domu, przy drewnie konstrukcyjnym, dekoracjach czy jego ochronie i konserwacji. Vidaron jest skuteczną ochroną drewna i gwarantuje wysoką jakość wszystkich swoich swoich produktów. Dodatkowo, znajdziesz tam wiele ciekawych porad, dotyczących tego jak dbać o drewno oraz mnóstwo wskazówek jak wykorzystać je, np. do dekoracji. Sklep Vidaron jest niezwykłym miejscem, które pomoże Ci stworzyć trwałą, drewnianą przestrzeń w Twoim domu i ogrodzie, a także ochroni materiał, aby służył doskonale przez wiele lat. Produkty marki Vidaron znajdą również zastosowanie w afiliacji. Z pewnością, chętnie skorzystają z nich serwisy i blogerzy, zajmujący się aranżacją i architekturą wnętrz oraz ogrodów. Linki partnerskie, można wykorzystać przy takich wpisach, jak: - skuteczna ochrona mebli ogrodowych - jak dbać o drewniane powierzchnie w Twoim domu? - ciemne czy jasne drewno, które będzie odpowiedniejsze dla Twojego domu? - drewniane dekoracje, co wybrać? Oczywiście, to tylko niewielka próbka możliwości, które daje nam asortyment sklepu Vidaron. Istnieje jeszcze wiele innych tematów wpisów, do których z łatwością go dopasujemy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VIDARON oferuje zawsze:

  • Wysokiej jakości produkty do konserwacji drewna.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w VIDARON, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.