Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Vision Express

Zyskaj 3,6% cashback za zakupy w Vision Express

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Vision Express

Vision Express to znana i godna zaufania sieć salonów optycznych, której placówki znajdziemy w każdym większym mieście. Super Optyk dba o dobry wzrok Polaków już od ponad 20 lat — nie tylko oferując najwyższej jakości szkła okularowe i soczewki kontaktowe, ale także poprzez prowadzenie akcji informacyjnych i edukacyjnych.

Stylowa korekcja wzroku w rozsądnej cenie

Kto stoi w miejscu, ten się cofa — właśnie dlatego Vision Express podąża z duchem czasu. Niegdyś, salony Super Optyka przyciągały nas głównie ogromnym wyborem oprawek i wysoką jakością obsługi. I o ile w tych kwestiach na szczęście nic się nie zmieniło, to oprócz okularów, na półkach znajdziemy dziś także takie produkty, jak soczewki kontaktowe dwutygodniowe, dzienne, czy miesięczne. Uznawane obecnie za najnowocześniejszą metodę korekcji wzroku, soczewki są szczególnym ułatwieniem dla osób obciążonych skomplikowanymi zaburzeniami refrakcji gałki ocznej. To właśnie z myślą o nich, zadbano o włączenie do oferty soczewek specjalistycznych: torycznych i progresywnych. W ciągłej sprzedaży jest także szeroka gama soczewek kolorowych, płynów pielęgnacyjnych i akcesoriów. Na pytania chętnie odpowie dostępny na miejscu lekarz okulista.

Okulary i soczewki kontaktowe dobrane przez lekarza okulistę

Przy pierwszych oznakach zaburzeń ostrości widzenia, najlepszym co można zrobić, to wybrać się na badanie wzroku w Vision Express. Po przeprowadzeniu pomiaru refrakcji oka, lekarz okulista przedyskutuje z tobą dostępne metody korekcji niemiarowości, odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. U Super Optyka nie ma złych wyborów — nieważne, czy zdecydujesz się na okulary, czy soczewki kontaktowe — wyjdziesz z salonu nie tylko widząc lepiej, ale także czując się wyśmienicie. Wybierając okulary, oddaj się w ręce stylistów. Doświadczeni konsultanci wiedzą, jak dobrać oprawki do kształtu twarzy i są doskonale zorientowani w ofercie i dostępności produktów. Pamiętaj, żeby spytać o obowiązujące aktualnie promocje — przy zakupie okularów często możemy liczyć na upominek, np. modne okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn 25% taniej.

Vision Express — spójrz na świat przez różowe okulary

Zadbaj o swoje oczy już dziś — wybierz zaufanego sprzedawcę soczewek i szkieł korekcyjnych. Specjaliści z Super Optyka wiedzą, że dobry płyn do soczewek kontaktowych to podstawa — to dzięki niemu dokładnie oczyścisz soczewki i tym samym unikniesz zakażenia spojówek. Dlatego też, w ofercie sklepu ważny jest szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji i przechowywania soczewek. Zamiast ryzykować zdrowie, nosząc soczewki kupione na aukcjach internetowych, sprawdź ofertę e-sklepu Vision Express. Jeśli dobrze to rozegrasz, to oprócz licznych promocji i zniżek, dzięki którym za nowe okulary możesz zapłacić nawet mniej niż 100 zł, na końcu czekać na ciebie będzie jeszcze zwrot kosztów od Refunder! Sprawdzaj regularnie, czy w sklepie on-line nie pojawiły się jakieś nowe promocje — szybko zorientujesz się, że lepsze niekoniecznie znaczy droższe.

Zwrot części kosztów dzięki Refunder na Vision Express

A więc wiesz już, że dzięki Refunderowi, za zakupy w Vision Express oraz w 1268 znanych i zaufanych sklepach i e-sklepach, należy ci się zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży? Skorzystaj z okazji i zarejestruj darmowe konto na Refunder.pl, a następnie przejdź na stronę wybranego sklepu i dokonaj zakupu. Każdorazowo otrzymasz zwrot kosztów nawet w przypadku przecen lub promocji, gdy tylko finalizacja transakcji zostanie potwierdzona.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Vision Express oferuje zawsze:

  • Soczewki kontaktowe w najlepszych cenach.
  • Możliwość odbioru w salonach Vision Express.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 47 dni

Po dokonaniu zakupu w Vision Express, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.