Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Vistula to od lat jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Ich produkty są cenione oraz dają niepodważalną gwarancję najlepszej jakości, dobrego smaku i nowoczesnego wizerunku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Vistula

Uzyskaj aż do 2% zwrotu za zakup w Vistula

Poziomy zwrotu

Ogólne 2%
Wyprzedaż 1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Vistula oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • Szycie na miarę
  • Darmowa dostawa do salonu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Vistula, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Vistula

Vistula oferuje zwrot aż do 2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ogólne 2%
Wyprzedaż 1.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria