Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Westwing

Zyskaj 1% 3,2% cashback za zakupy w Westwing

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Meble Westwing to stylowe akcesoria dla wszystkich pomieszczeń. Jakie elementy wyposażenia do domu znajdziesz w sklepie internetowym? Wybieraj wśród najmodniejszych mebli do salonu, które pomogą się zrelaksować po ciężkim dniu. Sofy, fotele czy eleganckie konsole to obowiązkowe akcesoria do pokoju dziennego. Dodaj do tego piękny stolik kawowy i stworzysz przestrzeń zarówno do stylowego odpoczynku podczas oglądania telewizji, jak i do spotkań z przyjaciółmi. Meble do sypialni to funkcjonalne komody, które kuszą swoim niepowtarzalnym designem. Kto powiedział, że musi być nudno? Na Westwing lubimy przełamywać standardy! Zobacz nasze regały, stoliki nocne, łóżka oraz ramy łóżek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Westwing oferuje zawsze:

  • Produkty topowych marek -70%
  • Zwrot gratis

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 15 dni

Po dokonaniu zakupu w Westwing, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.