Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wink Lashes

Zyskaj 5,5% cashback za zakupy w Wink Lashes

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Podobają Ci się długie rzęsy, ale nie chcesz wydawać fortuny na kosmetyczkę? Chcesz podkreślić swoje oczy w szybki i bezinwazyjny sposób? Spraw, aby Twój makijaż wyglądał pięknie każdego dnia dzięki rzęsom z Wink Lashes!

Wink Lashes - piękne, długie rzęsy w 2 minuty

Wink Lashes to marka, której misją jest inspirowanie i pobudzanie kreatywności u wszystkich kobiet. Dysponują aż 16 stylami doczepianych rzęs, które można dopasować do każdego oka, niezależnie od jego kształtu czy osobowości i wieku kobiety.

Właściciele marki chcą, aby każda kobieta czuła się pięknie niezależnie od umiejętności makijażowych.

Czym są rzęsy magnetyczne od Wink Lashes?

W sklepie winklashes.pl znajdziesz magnetyczne sztuczne rzęsy najnowszej generacji, które mocuje się na magnetycznym eyelinerze. Eyeliner zawiera tlenek żelaza, do którego rzęsy Wink Lashes łatwo przylegają. Zestaw utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Wieczorem po prostu wkładasz rzęsy z powrotem do pudełka i możesz je użyć ponownie nawet 30 razy! Genialne, prawda?

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Wink Lashes oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 150ZŁ

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Wink Lashes , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.