Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Włoskie rośliny

Zyskaj 6,1% cashback za zakupy w Włoskie rośliny

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Klimat słonecznej Italii we własnym domu, biurze lub ogródku? Sklep WloskieRosliny.pl wychodzi na przeciw wszystkim, którym marzy się odrobina egzotyki w swoim otoczeniu. W asortymencie, poza egzotycznymi krzewami (np. bananowcami, figami czy oleandrami), znajdziesz też świeże zioła włoskie, donice, nawozy, zielone ściany i narzędzia. Sklep współpracuje z włoskimi producentami i szkółkarzami, dzięki czemu selekcjonuje najpiękniejsze, zdrowe rośliny. Sprowadza też rośliny i drzewa na życzenie klientów. Z włoskimi roślinami śródziemnomorski klimat będzie towarzyszył odbiorcom Twojej strony przez cały rok!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Włoskie rośliny oferuje zawsze:

  • Najpiękniejsze i zdrowe rośliny

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Włoskie rośliny, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.