Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

WyprzedazRTVAGD

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w WyprzedazRTVAGD

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zaufaj sklepowi WyprzedazRTVAGD Zawsze możesz być pewny, że produkty znajdujące się na wyprzedazrtvagd.pl są dokładnie sprawdzone, sprawne i gotowe do użytkowania. Dodatkowym atutem z pewnością jest cena urządzeń z WyprzedazRTVAGD, często obniżona nawet o 70% w stosunku do wartości rynkowej. Sklep wyprzedazrtvagd.pl umożliwia również łatwy zwrot produktu, jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań. Poznaj szeroki asortyment WyprzedazRTVAGD W bogatej ofercie sklepu WyprzedazRTVAGD znajdziesz wiele produktów, które są absolutnie niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Zaczynając od różnego rodzaju odkurzaczy, przez kuchenki, miksery czy lodówki, kończąc na urządzeniach wielofunkcyjnych, tosterach czy gofrownicach. Wybierając dany produkt na wyprzedazrtvagd.pl, otrzymamy szczegółowy opis, który wymienia wszystkie szczegóły urządzenia – np. jakie posiada mankamenty, co ułatwia podjęcie decyzji zakupowej. Oczywiście, cały asortyment sklepu jest całkowicie sprawny, jednak nie jest to towar fabrycznie nowy, dlatego może posiadać delikatne ślady użytkowania, które jednak nie wpływają na jego działanie. WyprzedazRTVAGD gromadzi wszelkie informacje o swojej ofercie, dlatego decydując się na zakup, dowiesz się wszystkiego odnośnie specyfikacji urządzeń. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z asortymentem na wyprzedazrtvagd.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

WyprzedazRTVAGD oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 100 złotych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w WyprzedazRTVAGD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.