Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

XL-ka

Zyskaj 3% cashback za zakupy w XL-ka

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

XL-ka dla pięknych i świadomych kobiet.

.

Wyjątkowe miejsce w którym każda kobieta może poczuć się pewna siebie!

Sklep xl-ka.pl to strona skupiająca wyselekcjonowane polskie marki odzieży plus size.

Znajdziesz tu najwyższej jakości autorską, polską modę oraz sklep internetowy tworzony przez ludzi takich, jak Ty.

Pracujących z zaangażowaniem i pasją, po to abyś mogła otrzymać najlepsze produkty, porady i stylizacje plus size.

Sklep XL-ka doskonale rozumie i docenia walory Pań o rozmiarach XL oraz XXL i dlatego stworzył wyjątkowe miejsce w którym każda kobieta może poczuć się pewna siebie!

Sklep xl-ka.pl tworzony z pasji do kobiet.

Sklep XL-ka powstał na bazie rodzinnej firmy krawieckiej działającej pod Łodzią. Do tej pory asortyment pochodzący ze szwalni xl-ka.pl stanowi podstawę zaopatrzenia sklepu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

XL-ka oferuje zawsze:

  • Jeśli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie lub otrzymany produkt nie spełni Twoich oczekiwań, pamiętaj że możesz go do nas odesłać w ciągu 30 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w XL-ka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.