Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

XLASH Cosmetics

Zyskaj aż do 5% cashback za zakupy w XLASH Cosmetics

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Poznaj nasze produkty z zaawansowaną formułą i sprawdzonymi przez klientów rezultatami dla rzęs, brwi i ust

Firma Xlash Cosmetics narodziła się po tym, jak zdała sobie sprawę, że na rynku istnieje luka na delikatną alternatywę dla drogiego przedłużania rzęs.

Dzięki Xlash można uzyskać piękne i długie rzęsy, bez dodawania sztucznych lub niszczenia własnych rzęs.

Skuteczność naszych produktów została potwierdzona w kilku badaniach klinicznych, ale także, że przynoszą rezultaty w sposób naturalny i bezpieczny.

W Xlash Cosmetics cenimy ponadczasowe piękno wyżej niż popularne trendy kosmetyczne.

Mocno wierzymy, że kluczem do tego jest natura. Dlatego tworzymy innowacyjne formuły, w których moce natury łączą się z nowoczesnymi technikami naukowymi.

U podstaw wszystkiego, co robimy, leży ambicja, aby zawsze wytwarzać produkty, które mogą pomóc uwydatnić wyjątkowe piękno kobiet na całym świecie.

I oczywiście wszystkie nasze produkty są wolne od żrących chemikaliów i substancji drażniących.

DAJ SWOIM RZĘSOM NOWY POCZĄTEK I ODBIERZ CZĘŚĆ ZWROTU OD REFUNDER!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

XLASH Cosmetics oferuje zawsze:

  • DARMOWA WYSYŁKA NA CAŁY ŚWIAT!
  • PONAD 4 MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.
  • 97% WIDZIAŁO REZULTATY W CIĄGU 12 TYGODNI
  • TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE I OKULISTYCZNIE.
  • WOLNY OD OLEJU, HORMONÓW I OKRUCIEŃSTWA.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w XLASH Cosmetics, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.