Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

YourSpa

Zyskaj 3,6% cashback za zakupy w YourSpa

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

YourSpa

YourSpa oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów kosmetycznych, a także urządzeń, które można wykorzystać do użytku prywatnego, ale także w salonach kosmetycznych. Zapoznaj się z ofertą już teraz. Zadbaj o swoje ciało i zrób zakupy korzystając z platformy Refunder.pl. Cashback gwarantowany.

Produkty kosmetyczne YourSpa

YourSpa ma w swojej ofercie między innymi produkty kosmetyczne do pielęgnacji dłoni i ciała. Zadbaj o swoje ręce i dłonie w domowym zaciszu albo wyposaż swój salon kosmetyczny w kosmetyki dla profesjonalistów. Jeśli masz słabe włosy albo paznokcie, to z łatwością wzmocnisz je przy użyciu wybranych kosmetyków. Możesz również zredukować rozstępy, czy cellulit, a także zwalczyć trądzik. Firma ma w swojej ofercie również zestawy prezentowe, dzięki którym sprawisz przyjemność bliskiej Ci osobie. Możesz skorzystać z opcji dostawy pod wybrany adres i w czasie dogodnym dla Ciebie. Rozpocznij zakupy już teraz i ciesz się zwrotem kosztów, który jest gwarantowany podczas zakupów w sklepach zarejestrowanych na Refunder.pl.

Fotonowy masażer ultradźwiękowy

W sklepie YourSpa możesz kupić fotonowy masażer ultradźwiękowy. W ofercie urządzenia wielu firm, które w zależności od potrzeb doskonale sprawdzą się w domu, albo profesjonalnym salonie kosmetycznym. Warto zadbać o swoją twarz i ciało już teraz. To wspaniałe urządzenie nie emituje szkodliwego promieniowania UV i jak pokazują badania, jest naprawdę skuteczne. Terapia światłem jest zabiegiem niewymagającym okresu rekonwalescencji, bezbolesnym, bezinwazyjnym i świetnie sprawdzi się zarówno u młodych osób, które często walczą z trądzikiem, jak i u starszych, które chcą zapobiegać efektom starzenia. Kup to wspaniałe urządzenie już teraz w sklepie YourSpa. Robiąc zakupy z wykorzystaniem platformy Refunder zyskasz dodatkowo cashback. Nie przegap tej okazji!

Elektrostymulator mięśni w sklepie YourSpa

YourSpa ma w swojej ofercie wiele urządzeń, które wykorzystywane są w salonach kosmetycznych, a nawet gabinetach dermatologicznych, czy lekarskich. W ofercie znajdziemy między innymi elektrostymulator mięśni. Efekty lecznicze widoczne są już po kilku tygodniach i, jak pokazują liczne przypadki, spada zapotrzebowanie na leki. Co najważniejsze, urządzenie można używać samemu w domu. Do kupienia elektrostymulatory wykorzystywane w terapii zaniku mięśni oraz w innych przypadkach medycznych. W ofercie zarówno sprzęt do użytku domowego, jak i profesjonalnych zabiegów medycznych. Do wyboru również szeroka gama akcesoriów pomocniczych i niezbędnych w prowadzonej terapii. Zapoznaj się z ofertą sklepu na stronie Refunder.pl i zyskaj cashback za zakupy.

Gwarantowany zwrot kosztów od Refunder na YourSpa i 100% satysfakcji

Kupując na YourSpa na Refunder.pl możesz przy okazji zrobić zakupy w 1377 znanych i zaufanych sklepach. Zyskasz zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży, a także zwrot kosztów nawet w przypadku przecen. Zarejestruj się już teraz i zyskaj dostęp do ofert, z których skorzystało już wiele innych osób. Zrób zakupy dla siebie i swoich bliskich. 100% satysfakcji i cashback od Refunder.pl gwarantowany.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

YourSpa oferuje zawsze:

  • Wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny.
  • Produkty kosmetyczne YourSpa.
  • Elektrostymulator mięśni.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w YourSpa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.