Zaful

Uzyskaj aż do 7.5% zwrotu za zakup w Zaful

Przejdź do Zaful

Zaful to azjatycki sklep z odzieżą, dodatkami, biżuterią i butami. Produkty Zaful są po przystępnych cenach i wyjątkowej jakości. Zamysłem jest dostarczanie najnowszych wiadomości i trendów w modzie. Marka składa się z nowych wschodzących projektantów i wymagających klientów, dlatego ich projekty są tak osobiste i niepowtarzalne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 7.5% zwrotu za zakup w Zaful

Przejdź do Zaful

Poziomy zwrotu

 • Nowy klient

  7.5%
 • Powracający klient

  5.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Zaful oferuje zawsze:

 • Odzież, dodatki, biżuteria i buty w przystępnych cenach.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Zaful, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Zaful

Zaful oferuje zwrot aż do 7.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Nowy klient

  7.5%
 • Powracający klient

  5.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria