Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zaplo oferuję pożyczki, dzięki której zrealizujesz swoje plany! Firma jest częścią Grupy Kapitałowej "4finance Group", właściciela największych firm pożyczkowych w Europie, które łącznie w ciągu 7 lat udzieliły ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 90 zł zwrotu za zakup w Zaplo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Zaplo oferuje zawsze:

  • Pożyczki od 1000 zł do 10000 zł
  • Spłatę pożyczki od 3 do 24 miesięcy
  • Pożyczkę do 5000 zł bez zaświadczeń o zarobkach

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa, a następnie pożyczka zostanie wydana. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Zaplo nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu. Cashback zostanie przyznany za każdego nowego klienta, który złoży wniosek i spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w przeszłości nie starała się o pożyczkę w Zaplo.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Zaplo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.