Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 15 000 złotych do nawet 36 miesięcy. Wniosek możesz złożyć w każdej chwili online bez wychodzenia z domu i bez zbędnych dokumentów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zaplo

Uzyskaj 125 zł zwrotu za zakup w Zaplo

Zwrot zostanie przyznany pod warunkiem, że klient w ciągu 30 dni od daty przekierowania uruchomi pierwszą pożyczkę. Ponadto klient musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez przelew 0,01 PLN ze swojego rachunku bankowego.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa, a następnie pożyczka zostanie wydana. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Zaplo nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu. Cashback zostanie przyznany za każdego nowego klienta, który złoży wniosek i spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w przeszłości nie starała się o pożyczkę w Zaplo. Zwrot zostanie przyznany pod warunkiem, że klient w ciągu 30 dni od daty przekierowania uruchomi pierwszą pożyczkę. Ponadto klient musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez przelew 0,01 PLN ze swojego rachunku bankowego.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Zaplo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia