Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zgarnij Premię z kontem mBiznes Standard z otwieraniem firmy - edycja XII

Uzyskaj 95 zł zwrotu za zakupy w Zgarnij Premię z kontem mBiznes Standard z otwieraniem firmy - edycja XII

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiadała jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 19.04.2023 r.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
350 zł dla klienta od Bankier.pl! Bez wizyty w urzędzie – przygotowaliśmy prosty wniosek, który wypełnisz online. Z bezpłatną pomocą księgowych – możesz skorzystać z ich pomocy – w trakcie składania wniosku o założenie firmy. Z kontem dla Twojej firmy – na jednym wnioskiem zarejestrujesz działalność gospodarczą i otworzysz konto firmowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zgarnij Premię z kontem mBiznes Standard z otwieraniem firmy - edycja XII oferuje zawsze:

  • 0zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0zł za internetowe przelewy krajowe w PLN

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Zgarnij Premię z kontem mBiznes Standard z otwieraniem firmy - edycja XII, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.