Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zloty Chłopak

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Zloty Chłopak

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zajmujemy się sprzedażą biżuterii złotej i srebrnej oraz wyrobów rosyjskich biżuteryjnych. Nasze doświadczenie wiedza zdobyta podczas prowadzenia działalności pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W naszym sklepie internetowym zamówienia są wysyłane na cały świat. Nasza oferta wyróżnia się dużym asortymentem zegarów w złocie 14K próby 585 znajdą w niej państwo również piękną biżuterię damską, męską, młodzieżową a także wyroby rosyjskie cieszące się ogromnym zainteresowaniem. Wykonujemy również wiele produktów na zamówienie są to najczęściej niepowtarzalne wzory łańcuszków damskich i męskich . Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami jubilerskimi w kraju jak również za granicą wszystko po to by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zloty Chłopak oferuje zawsze:

  • Wysyłka na cały świat
  • Najlepsze złoto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zloty Chłopak, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.