Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zooplus.pl

Uzyskaj 0,5% zwrotu za zakup w Zooplus.pl

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Zooplus.pl

Zooplus.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla Twojego pupila. Jeżeli posiadasz zwierzątko domowe, ale nie masz czasu lub ochoty na tradycyjne zakupy w sklepie zoologicznym, Zooplus wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom - zrobisz to bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, dzięki Refunder, czeka tam na Ciebie cashback.

Zooplus - sklep dla posiadaczy zwierząt domowych

Sklep internetowy Zooplus.pl stworzony jest dla osób posiadających zwierzęta domowe i poszukujących produktów do ich pielęgnacji. Szeroka oferta produktów dostępnych w Zooplus podzielona jest na kategorie: Psy, Koty, Małe zwierzęta, Akwarystyka, Ptaki. Cechą charakterystyczną sklepu jest bardzo bogaty asortyment, dostępny przez siedem dni w tygodniu. Kupujący będzie mógł skorzystać z dostosowanej do jego potrzeb metody płatności, a wszystkie transakcje są bezpieczne dla Klienta. Za zapis do bezpłatnego newslettera Zooplus zyskamy 100 punktów bonusowych gratis, co jeszcze zwiększy przyjemność kupowania - dostaniemy bowiem więcej za mniej! Czeka tu na nas zapewniający liczne korzyści program bonusowy oraz oferty najlepszych jakościowo produktów. Dodatkowo, możemy skorzystać z oferty: "Dostawa gratis". Wystarczy tylko zrobić zakupy powyżej 99zł.

Karmy w sklepie Zooplus.pl

W Zooplus.pl znajdziesz bogaty wybór karm dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb zwierząt domowych. Dla kota i psa przygotowano karmę suchą i mokrą. Dodatkowo, w sklepie dostępna jest dieta oparta na surowym mięsie i liczne przysmaki. Starannie wyselekcjonowany pokarm kupią też posiadacze świnek morskich, szczurów, królików oraz szynszyli. Za pomocą kilku kliknięć otrzymasz w Zooplus pokarm dla małych, średnich i dużych papug, kanarków i papużek falistych. Interesuje Cię akwarystyka naturalna? Wspaniale! W odpowiedniej zakładce znajdziesz pokarm dla ryb. Na wirtualnych półkach Zooplus czekają na Ciebie tylko najlepsze firmy, takie jak Whiskas, Purina, Royal Canin, Taste of the Wild, Brit, Crosma, Felix i inne. Ale to nie wszystko - oprócz pokarmu zakupisz tam też akcesoria dla zwierząt domowych.

Akcesoria i produkty do pielęgnacji w Zooplus.pl

Wszyscy posiadacze zwierząt domowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że opieka nad pupilem to nie tylko odpowiednie odżywianie. Dlatego oprócz tego, że w Zooplus.pl czekają na Ciebie karmy dla psów i kotów, znajdziesz tam też całą gamę akcesoriów, kosmetyków oraz produktów do pielęgnacji. W sklepie czekają na Ciebie zabawki i akcesoria do treningu, wygodne legowiska, a nawet zabawne ubranka. Kupisz też drapaki dla kota, jak również kuwety i żwirek. Wybierasz się na wakacje lub do weterynarza? Koniecznie zaopatrz się więc w odpowiednio dostosowany transporter dla Twojego pupila. W Zooplus zaopatrzysz się również we wszystko, czego potrzebujesz, by pięknie zaprojektować swoje akwarium, klatkę dla ptaka czy też tor przeszkód dla chomika.

Cashback od Refunder na Zooplus.pl - jak to działa?

Lubisz oszczędzać, nie rezygnując przy tym z najlepszej jakości? Robiąc zakupy w Zooplus.pl przez Refunder, otrzymujesz zwrot kosztów nawet w przypadku przecen. Ale to nie wszystko, możesz też liczyć na zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży lub innych ofert w sklepie. To proste - już dziś możesz zostać członkiem jednym kliknięciem. Naprawdę warto robić zakupy w 1206 znanych i zaufanych sklepach zarejestrowanych na Refunder.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zooplus.pl oferuje zawsze:

  • Wszystko dla Twojego psa, kota i innych zwierząt.
  • Możliwość dostawy gratis.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia. W związku z tym, że rozliczenie ze sklepem następuje w innej walucie niż PLN, możliwe są niewielkie różnice pomiędzy zarejestrowaną wartością transakcji a wartością na fakturze potwierdzającej zakup - wynikające ze zmiennego kursu waluty EURO Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zooplus.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.