Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zuty Europe

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Zuty Europe

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Oferujemy zestawy do malowania po numerach. Możesz znaleźć ponad 2500 wzorów. Paint by numbers jest przeznaczony zarówno dla zaawansowanych malarzy, jak i początkujących. Z Zutami każdy może być malarzem. Jest to produkt, który w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością i jest odpowiedni dla każdego w każdym wieku; dzieci, dorosłych i seniorów. Malowanie po numerach bardzo przypomina kolorowanki. Nasz zestaw do malowania po numerach zawiera farby, pędzle, odbitkę porównawczą oraz płótno z ponumerowanymi obszarami. Malowanie po numerach ma wiele pozytywnych efektów: łagodzi stres, rozwija kreatywność, uczy cierpliwości i koncentracji oraz pomaga rozwijać zdolności manualne. Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku, dzięki czemu posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie. To znaczy od czasów, gdy malowanie po numerach było znane tylko nielicznym wtajemniczonym. Opracowujemy, drukujemy i dystrybuujemy projekty do malowania po numerach. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży i jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie, czego dowodem jest 99% zadowolonych klientów. Możemy być również dumni z tego, że wszystkie nasze zestawy produkujemy sami w Czechach. Nasze produkty są najlepsze w swojej dziedzinie. Włoskie płótna, farby akrylowe zaprojektowane specjalnie do malowania na płótnie, pędzle o różnych szerokościach i kształtach, drewniane ramy, wszystko przeszło szeroko zakrojone testy i przeglądy. To, co znajdziesz w naszym sklepie internetowym, jest najwyższej jakości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zuty Europe oferuje zawsze:

  • Największy europejski producent.
  • Jakość na pierwszym miejscu-włoskie płótna, farby akrylowe przeznaczone specjalnie do malowania na płótnie, pędzle o różnych szerokościach i kształtach, drewniane ramy - wszystko dokładnie testowane
  • Kupuj bez zmartwień-usługa bez zmartwień. przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu i malowania.
  • Pełne wsparcie podczas zakupu i po nim-poradzimy Ci telefonicznie w wyborze motywu, wielkości i złożoności obrazu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące malowania po numerach.
  • Rabaty ilościowe- im więcej kupujesz, tym mniej płacisz. To wydaje się nam uczciwe.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 36 dni

Po dokonaniu zakupu w Zuty Europe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.