Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alior Bank Kantor Walutowy

Zyskaj 16,50 zł cashback za zakupy w Alior Bank Kantor Walutowy

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od jego wysłania, zostanie podpisana umowa, a następnie w ciągu 60 dni od podpisania jej zostanie dokonana transakcja na rachunku. Ponadto, wniosek o konto musi pochodzić od nowego klienta, rozumianego jako osobę która nie posiadała nigdy wcześniej żadnego rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Alior Banku i nie ma podpisanej żadnej aktywnej umowy z Bankiem.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kantor walutowy Alior Banku to bezpłatne rachunki walutowe, dzięki którym można wymieniać waluty po atrakcyjnych kursach. Karty walutowe dostępne w EUR, USD lub GBP, bez prowizji za przelewy zakupionych walut

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od jego wysłania, zostanie podpisana umowa, a następnie w ciągu 60 dni od podpisania jej zostanie dokonana transakcja na rachunku. Ponadto, wniosek o konto musi pochodzić od nowego klienta, rozumianego jako osobę która nie posiadała nigdy wcześniej żadnego rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Alior Banku i nie ma podpisanej żadnej aktywnej umowy z Bankiem.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 95 dni

Po dokonaniu zakupu w Alior Bank Kantor Walutowy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.