Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Filipowicz - biżuteria

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Filipowicz - biżuteria

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Już od trzydziestu lat tworzymy z wami najpiękniejsze chwile w waszym życiu – przygotowujemy najwyższej jakości obrączki, pierścionki zaręczynowe i biżuterię okolicznościową. Filipowicz to wielopokoleniowa marka z głęboko zakorzenioną miłością do najwyższej jakości rzemiosła. Historia salonu rozpoczęła się pod szyldem Virago, w 1991 roku w rodzinnym Szczecinie. Od początku działalności marka cieszy się uznaniem klientów, którzy chętnie wracają po nową biżuterię: nie tylko na prezent dla bliskich, ale również dla siebie. Filipowicz to dożywotnia gwarancja i szeroki wybór biżuterii na każdą okazję. W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz wysokiej jakości wyroby ze złota i srebra, oraz największy wybór obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych w Polsce. Kupno biżuterii online nigdy nie było prostsze – oferujemy profesjonalne miarki jubilerskie, z którymi przymierzysz wybrany pierścionek bez wychodzenia z dom.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Filipowicz - biżuteria oferuje zawsze:

  • Cenimy sobie najwyższej klasy rzemiosło – wiemy, że biżuteria wychodząca spod naszej ręki może przetrwać lata, dlatego też dajemy dożywotnią gwarancję na wszystkie obrączki.
  • Powracający, szczęśliwi klienci to dla nas nagroda za codzienną pracę nad jakością produktów i obsługi.
  • Wierzymy, że wszyscy zasługujemy na odrobinę luksusu i wyjątkowości. Każdego dnia.
  • Z pokolenia na pokolenie.Obecnie dumni rodzice przekazali firmę synowi, który kultywuje biżuteryjne tradycje.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 31 dni

Po dokonaniu zakupu w Filipowicz - biżuteria, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.